Dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy

Dodane: Czwartek, 30 Kwiecień, 2026  05:46
950 000 zł
5080 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:187 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Pow. działki:247 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2003
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż przestronny segment środkowy w zabudowie szeregowej,
zlokalizowany przy ul. Gerymskiego w Kielcach.
Nieruchomość oferowana jest na wyłączność przez biuro
nieruchomości Ck dom.

Dom został oddany do użytkowania w 2003 roku i posiada funkcjonalny
układ pomieszczeń, idealny zarówno dla dużej rodziny, jak i pod
inwestycję.
Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 187,8 m2, z czego
powierzchnia mieszkalna to 124,8 m2. Budynek usytuowany jest na
płaskiej działce o powierzchni 247 m2 w kształcie prostokąta.

Nieruchomość składa się z dwóch pełnych kondygnacji, dwóch
półpięter oraz poddasza z dużym potencjałem aranżacyjnym –
istnieje możliwość wydzielenia tam dodatkowych dwóch pokoi oraz
łazienki.

W domu znajduje się aż 8 pokoi, co daje szerokie możliwości
zagospodarowania przestrzeni.

Budynek wykonany został z pustaka i wymaga drobnego remontu, co
pozwala na dostosowanie wnętrza do własnych potrzeb.
Dom jest częściowo umeblowany.

Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa mogą być realizowane zarówno
za pomocą pieca gazowego, jak i kominka z płaszczem wodnym, co
stanowi ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie.
Nieruchomość podłączona jest do miejskiej sieci wodociągowej oraz
kanalizacyjnej.

Dodatkowym atutem jest garaż w bryle budynku z miejscem postojowym
oraz ogrodzenie drewniane zapewniające prywatność.
Cena nieruchomości wynosi 950 000 zł.
To idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego domu w