Cegła ręcznie robiona formowana palona Briko Dark -Cegielnia

Dodane: Wtorek, 18 Wrzesień, 2018  09:20
  • Cena: 1,95 zł
  • Kategoria: Dom i ogród / Budowa i akcesoria / Materiały budowlane
  • Stan: Nowe

Opis oferty:

Cegła ręcznie formowana pełna palona hoffmanowska o nazwie handlowej:

BRIKO DARK

Cena w aukcji dotyczy: 1 sztuki (cena katalogowa)
Zużycie: 1 m2 = 52 sztuki (przy zastosowaniu fugi 1 cm)
Koszt transportu 1 miejsca paletowego na terenie Polski wynosi 180 zł

Cegła jest pakowana na paletach maksymalnie po 354 sztuki (około 1100 kg), lecz jest możliwość kupienia każdej ilości (nawet jeżeli jest to parę sztuk to także realizujemy takie zamówienia).

Charakterystyka cegły ręcznie formowanej BRIKO DARK:

Cegła BRIKO DARK jest cegłą ceramiczną ręcznie formowaną w klasie 15. Do zastosowania zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Podobnie jak cegła BRIKO najczęściej przeznaczana jest na całe elewacje. Swoją rolę spełnia także w elementach ozdobnych (podmurówki, szczyty kominów, glify i obróbki drzwi) w domach jednorodzinnych. Jej lica są naturalnie przebarwione i nie ma możliwości wyblaknięcia koloru. Dominuje na niej kolorystyka ciemnej czerwieni. Mogą na niej występować zażużlenia spowodowane procesem technologicznym przy wypalaniu. Ma mniej odchyleń od wymiarów niż cegły w klasie 20. Komponuje się z dużą ilością kolorów we wnętrzach oraz nadaje ładny kontrast z zielenią przy zastosowaniu zewnętrznym. Z uwagi na swoją kolorystykę oraz fakturę lica ma ona także zastosowanie w renowacjach zabytkowych domów oraz budynków pod opieką konserwatora konserwatora zabytków. Wykonujemy także z tej cegły płytki oraz narożniki na indywidualne zamówienia.

Cegły nie są rektyfikowane ponieważ nasze produkty ręcznie formowane mają charakterystykę niepowtarzalności, przez co mogą występować lekkie odchyłki od wymiarów. Zaliczamy ich do cegieł fakturowych, a znaczy to że każde z lic ma swoją charakterystyczną fakturę odczuwalną w dotyku. Z pełną jej specyfikacją mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej.

Nasze cegły, płytki i narożniki charakteryzują się swoją niepowtarzalnością oraz ręcznym wykonaniem, które w naszych czasach jest już sporadyczne i bardzo cenione. Nasze produkty od początku do końca są wyrabiane ręcznie, naturalnie suszone, wypalane w piecu kręgowym "HOFFMANA", a następnie sprawdzane i odpowiednio sortowane.

Złóż zapytanie na e-mail: @ lub @ lub odwiedź nas na facebooku @hoffmanowska

Jesteśmy producentem zarówno cegieł jak i płytek z cegły ręcznie formowanej. Kupując u nas mają Państwo pewność zakupu bez pośredników oraz produktu polskiego w pełni wartościowego i ekologicznego. Nasze cegły posiadają pełną mrozoodporność oraz są przebadane w akredytowanych laboratoriach, co potwierdzamy stosownymi dokumentami.

Do tego typu cegły zalecamy stosowanie zaprawy oraz fugi PCB MK8T lub Quick-Mix VK+T

O charakterystyce naszych produktów mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej. Nasze produkty możemy dedykować alergikom, ponieważ nie mają domieszek barwników i plastyfikatorów a także żadnej chemii w swoim składzie przez co są w pełni naturalne.

Uwaga! Kolorystyka zdjęć może lekko różnić się od rzeczywistości - jest to efekt indywidualnych ustawień monitorów w Państwa domach.

https://www.facebook.com/hoffmanowska
http://www.hof fmanowska.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Kielce / Na Stoku
Krzysztof Stępień
Na Lento.pl od 26 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie