PRACOWNICA DO BARU SZYBKIEJ OBSŁUGI - praca w Niemczech

Dodane: Sobota, 26 Maj, 2018  14:46
  • Telefon: 570901913
  • Lokalizacja: Kielce
  • Kategoria: Praca / Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Dodatkowe: Brak wymagań
  • Pracodawca:Klaver Sp. z o.o.

Pośrednictwo pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: PRACOWNICA DO BARU SZYBKIEJ OBSŁUGI

OBOWIĄZKI:
- sprzedaż, przygotowywanie kanapek i sałatek według
zamówienia klienta
- przygotowywanie składników do kanapek, surówek
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa automatu do kawy i dystrybutora napojów
- utrzymanie porządku w miejscu pracy
- przestrzeganie przepisów BHP

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie w gastronomii
- mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu
komunikatywnym
- mile widziane prawo jazdy i własne auto
- zadbany wygląd, wysoka kultura osobista
- sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i
współpracowników
- akceptacja pracy również w weekendy i wieczorami
- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu
rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

OFERUJEMY:
- pracę dla kobiet niepalących
- stałą pracę w znanej sieci barów kanapkowych w mieście
Villach w Austrii
- praca 5 dni w tygodniu na zmianę popołudniową od 16:00 do
00:30
- pełne świadczenia socjalne
- płatny urlop
- premie
- atrakcyjne zarobki
- bezpłatne wyżywienie w dni robocze
- organizację transportu do Niemiec

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer 731901913, lub 570901913- a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

Wejdź na → www.klaverteam.com i poznaj szczegóły już teraz

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

WYŚLIJ SWOJE CV NA MAILA: @
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Kielce
Magdalena
Na Lento.pl od 14 mar 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń