Palnik pellet VIP ster.internet, telefon palnikipellet.eu

Dodane: Poniedziałek, 21 Maj, 2018  06:52

Opis oferty:

Oferujemy Państwu palnik VIP o mocy od 15KW do 42KW wraz ze sterowaniem oraz podajnikiem. Cenna netto, montaż VAT 8%. Możliwość zakupienia kompletu wraz z zasobnikiem 200kg,montażem oraz modulem z dostępem do internetu, umożliwia to sterowanie piecem za pomocą telefonu lub przeglądarki internetowej. Prowadzimy sprzedaż, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

ZAPRASZAMY na stronę www.palnikipellet.eu

Na rynku można znaleźć tańsze palniki, lecz żaden nie dorównuje jakością jak i najważniejsze niezawodnością.Nasze palniki od lat służą naszyn klientom bez awarii.

Jest to pierwszy, bezobsługowy i całkowicie samoczyszczący się palnik na pellet nowej generacji ze stalowym paleniskiem i ruchomym rusztem – do kotłów CO i procesów technologicznych, dedykowany do spalania pelletów przemysłowych i agro-pelletów.

W modelu VIP zastosowano innowacyjne systemy:

CCS – Complete Combustion System – system pełnego spalania – z systemem dystrybucji powietrza i dopalania gazów.
TCS – Total Cleaning System – system całkowitego czyszczenia – urządzenie czyści się systematycznie w czasie pracy i całkowicie na koniec cyklu palenia.
ERS – Easy Review System – system łatwej rewizji – łatwy sposób kontroli stanu rusztu bez użycia narzędzi – zespół ruchomego rusztu palnika wersji VIP wyjmuje się do kontroli
i czyszczenia bez otwierania kotła. Ruszt umieszczony jest w specjalnie zaprojektowanej szufladzie – rozwiązanie chronione w Urzędzie Patentowym RP.
ASS – Automatic Security System – system bezpieczeństwa na drodze podawania paliwa – automatyczna klapa przeciwpożarowa nie wymagająca regulacji – to nowatorskie rozwiązanie chronione w Urzędzie Patentowym RP.

Główną zaletą całej serii VIP jest ulepszony sposób automatycznego czyszczenia palnika.
Palniki wyposażone są w zespół ruchomego rusztu, który wykonując ruchy posuwisto-zwrotne w zaprogramowanych interwałach czasowych, pozwala na utrzymanie niezmiennych warunków spalania w czasie całej pracy.
Pozwoliło to na praktyczną bezobsługowość urządzenia sięgającą nawet kilku miesięcy, w zależności od jakości stosowanego paliwa.

Konstrukcja palnika, z wyjmowanym zespołem ruchomego rusztu w postaci szuflady, pozwala na pełną dowolność zabudowy palnika -zarówno w drzwiczkach kotła jak i w korpusie pieca.
Palnik pozwala na spalanie wszystkich rodzajów sypkiej i granulowanej biomasy niezależnie od jej jakości, w tym pellet przemysłowy i pellet ze słomy.

Dla producentów kotłów jako urządzenie przeznaczone do zabudowy, palnik dostępny jest w trzech wersjach konstrukcyjnych. Podstawowa wersja urządzenia z wentylatorem umieszczonym pod palnikiem, dostępna jest również z wentylatorem umieszczonym na górze oraz wentylatorem zintegrowanym z dołu.
Dla klientów indywidualnych, którzy chcą zmodernizować kotły, przewidzieliśmy dwie wersje kolorystyczne do wyboru– szarą lub pomarańczową z wentylatorem zintegrowanym.

ZALETY PALNIKÓW VIP:

Palnik spala pellety drzewne wszystkich klas, w tym trudne pellety agroRuszt w postaci szuflady, co ułatwia czyszczenie urządzeniaPalnik wykonany z najwyższej jakości materiałów – stali żaroodpornych, kwasoodpornych i nierdzewnychPełna automatyka: rozpalania, palenia, wygaszania, czuwaniaModulacja mocy palnika pozwalająca na oszczędne wykorzystanie pelletuKompaktowa konstrukcja i gabaryty umożliwiające montaż w większości kotłów na paliwa stałeWysoka sprawność – ok. 94%Niski pobór energii elektrycznej – około 20W w czasie pracyEkologiczny, niska emisja spalin – na poziomie palników gazowych i olejowychWspółpraca z termostatem pokojowym, którym kontroluje się godziny grzania ciepłej wody i temperaturę pomieszczeńSamoczynne wyłączanie i włączanie palnika przy zaniku energii elektrycznejWysokie bezpieczeństwo: innowacyjna i niezawodna klapa ppoż., która zabezpiecza przed cofaniem płomienia, czujniki temperatury, zabezpieczenie przez przegrzaniem kotła w przypadku zaniku zasilaniaGwarancja: 2 lata

W naszej ofercie znajdują się również inne palniki o mocy od 15KW do nawet 1000KW, zasobniki oraz części zamienne.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Paweł
Na Lento.pl od 19 wrz 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie