GOTOWY KLEJ DO TAPET EcoGlue Uni Ag 10kg OD PRODUCENTA!!!!!

Dodane przez Renata Balcerzak, Czwartek, 11 Styczeń, 2018  14:44

Opis oferty:

KLEJ DO TAPET EcoGlue UNI Ag
Gotowy klej do tapet
WZBOGACONY SREBREM!!!!!

WŁAŚCIWOŚCI
***Produkowany na bazie ekologicznych składników (przyjaznych środowisku)
***Gotowy do użycia
***Wysoko wydajny
***Estetyczny efekt końcowy

ZASTOSOWANIE
Klej UNI Ag jest gotowym do użycia klejem, stosowanym do przyklejania tapet z włókna szklanego, materiałowych, o podłożu PCV, z włókien naturalnych i syntetycznych, tapet papierowych, fototapet i tapet winylowych na podkładzie papierowym lub tekstylnym.
Klej UNI Ag należy stosować na: tynkach tradycyjnych i gipsowych, płytach gipsowo-kartonowych, płytach pilśniowych i innych drewnopochodnych. Klej UNI Ag z uwagi na zastosowaną dodatkową ochronę przed rozwojem życia biologicznego (pod tapetą w miejscu zawilgoconym) poprzez zastosowanie jonów srebra, może być stosowany w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności (np. kuchnia, łazienka).

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Podłoże starannie wyczyścić. Usunąć pozostałości starych tapet lub farb wapiennych. Pęknięcia i dziury zaszpachlować. Chłonne podłoża należy zagruntować klejem rozcieńczonym czystą wodą w proporcji 1:1. W przypadku bardzo chłonnego lub pylistego podłoża zagruntować pierwotne podłoże gruntem akrylowym (typu EcoGrunt Ag 01).

KLEJENIE
Klej starannie nakładać na tapetę za pomocą szerokiego pędzla. Tapetę z naniesionym klejem składać na pół, klejem do środka. Następnie odczekać kilka minut do jednolitego nasiąknięcia tapety. Czas nasiąknięcia uzależniony jest od rodzaju oraz grubości tapety.

Tapetę przykleić do ściany zwracając uwagę na fakturę i wzór. Dociskać gumowym wałkiem. Nadmiar kleju oraz zabrudzenia wierzchniej warstwy tapety usuwać za pomocą wilgotnej gąbki.
Zużycie: 5-8m2/kg (w zależności o zastosowania)

MAGAZYNOWANIE
Okres ważności: 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu przy składowaniu w oryginalnych nieuszkodzonych opakowaniach.
Chronić przed mrozem!

OPAKOWANIA
dotyczy 10kg , możliwe także 5kg i 2kg
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 56
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie